Myliu keliones

Noplan

Pakeiskite foninį paveiksliuką
Noplan
Pakeiskite foninį paveiksliuką

Kartais pats geriausias planas - neplanuoti. Kelionių aprašymai ir patarimai keliaujant Lietuvoje ir po pasaulį 🙂

This user account status is Approved

Sveiki, aš esu Viktorija. Turiu svajonę – aplankyti 100 Pasaulio šalių. Šiuo metu esu aplankiusi virš 40, taigi nemažai nuotykių dar prieš akis. Kodėl 100? Nes manau, kad kokybė yra daug svarbiau nei kiekybė. Juk į kai kurias šalis gali grįžti net keliasdešimt kartų ir skirtingos jų vietos tau atrodys kaip visiškai naujos šalys. 100 šalių nėra griežtai suplanuotas tikslas, tai – mano kelionės per gyvenimą kryptis.

Nuo ko viskas prasidėjo:

Keliauti pradėjau nuo mažens su šeima. Beveik kiekvieną savaitgalį automobiliu arba traukiniais važinėdavome po visą Lietuvą. Kartais kelionės tikslas būdavo tiesiog nusipirkti skanių bandelių pas vietinę močiutę kokiame atokiame kaime, pakeliui aplankant dar nematytas vietas ir atrandant kažką naujo. Taip ir pripratau nuolat judėti, atrasti, nustebti… 

Paauglystėje pirmosios kelionės į užsienį buvo kartu su choru, kuriame dainavau, taip pat mokydamasi universitete, vieną vasarą dirbau ir gyvenau JAV, o baigusi studijas, devynis mėnesius praleidau Airijoje.

2016 m. pavasarį, po 10 metų darbo banke išėjau iš darbo ir nusipirkau bilietą į vieną pusę (Singapūrą), o po to be plano keliavau po Indoneziją (daugiausia), Malaiziją bei Tailandą 8 mėn.. 2017 m. į Indoneziją grįžau vėl ir gyvenau Balyje (Ubude). Dalinantis savo kelione, natūraliai susidėliojo ir tai, kad padėdavau Balį pažinti tiek keliautojų grupėms, atvykusioms su kelionių agentūromis , tiek ir pavieniams keliautojams (jiems sudarydavau asmeninius maršrutus), taip pat organizavau ir savęs atradimo stovyklas.

Šiuo metu esu Lietuvoje, vystau projektus myliukeliones.lt  bei WowStays.lt, o kažkur giliai viduje, tikriausiai, ir vėl bręsta naujas „no plan“ planas… 😉

Vienas iš mano asmeninių posakių:

Kai žengi pirmąjį žingsnį, supranti, kad pusė baimių tebuvo tavo galvoje, o kita pusė – ne tokia ir baisi.

 

Iš viso istorijų - 25