Myliu keliones

Apie

Galėčiau rašyti begalinį intro apie tai, kaip faina ir nuostabu yra keliauti, kiek daug kelionės mums duoda, bet kam? Jei esi čia, apie kelionių magiją viską jau žinai ir pats… 🙂 Ir jei norisi magija pasidalinti, o gal jos pasisemti iš tų, kurie dalinasi, abiem atvejais “sveikas atvykęs”! Autentiški keliautojų blogerių pasakojimai, bei mūsų pačių kelionių blogas padė tau išsirinkti kitą kelionę. 

Apie ką yra Myliu keliones

Apie keliones ir daug daugiau… Apie autentiškus patyrimus jose… Apie įspūdžius iš pirmų lūpų ir patarimus kaip sau patiems… Apie nesibaigiančius nuotykius kelionėse ir kitą – ne visada žaviąją – tų nuotykių pusę… Apie naudingas bei svarbias žinoti detales keliaujant po įvairiausias Pasaulio vietas… Apie tai, kur verta nuvykti, ką pamatyti, kiek tam skirti laiko ir pinigų, o ko geriau apskritai nelankyti… Apie visus tuos dalykus, kuriais norisi pasidalinti po kelionės ir kuriuos dar labiau norisi sužinoti, kai tik jas pradedi planuoti… Apie džiaugsmo kupinas akis ir plačias šypsenas, kurios atsiranda iškart vos išgirdus žodį kelionės…

Nuo ko viskas prasidėjo?

Nuo to, nuo ko prasideda patys gražiausi dalykai Pasaulyje – nuo meilės… Ir šį kartą tai meilė kelionėms. Myliu keliones priešistorė yra kelionių blogas apie Indoneziją noplan.lt, kurį pradėjau rašyti išvykusi į Aziją 2016 metais. Dalinantis kelione, palaikymo ir klausimų sulaukiau ne tik iš draugų bei artimųjų, bet ir iš kitų keliautojų, panašių į mane. Net nustebau, kiek daug yra keliaujančių ir rašančių apie savo keliones. Bet labiausiai pradžiugino tai, kiek daug visi turime kuo pasidalinti. Prasitarus apie tai garsiai, išgirdau pačią puikiausią idėją – suburti keliaujančių ir norinčių rašyti bendruomenę! Taip ir gimė myliukeliones.lt – vieta, kur visi tinklaraštininkai (a.k.a. blogeriai) ir tie, kurie tokiais norėtų būti, dalinasi savo tinklaraščiuose parašytais straipsniais arba gali rašyti juos tiesiog čia. Kartu tai ir vieta, kurioje norintys keliauti, gali rasti idėjų, patarimų bei įkvėpimų kelionėms. Galų gale tai yra kelionių blogas apie kitus kelionių blogus.
myliukeliones.lt komanda

Kas mes?

Viktorija ir Aurimas – mylintys keliones, mėgstantys keliauti savarankiškai, dalintis įspūdžiais, susipažinti ir bendrauti su bendraminčiais bei tikintys, kad būryje draugų – visada smagiau!

Prisijunk prie mūsų!

Rašai blogą ir nori, kad tavo įrašus pamatytų daugiau skaitytojų, o gal nori rašyti, bet neturi savo svetainės? Registruokis ir dalinkis nuorodomis į savo blogo įrašus arba rašyk juos tiesiai čia!

Registruokis Prisijunk

 

Mūsų istorijos kituose kanaluose

Tapkite mūsų draugais Facebook’e bei Instagram’e ir sekite kelionių istorijas