Myliu keliones

Apie

Sveiki, myliukeliones.lt komanda

esame Viktorija ir Aurimas – mylintys keliones, mėgstantys keliauti savarankiškai, dalintis įspūdžiais, susipažinti ir bendrauti su bendraminčiais bei tikintys, kad būryje draugų – visada smagiau!

Kas yra Myliu keliones

myliukeliones.lt – tai vieta, kur tinklaraštininkai dalinasi savo tinklaraščiuose parašytais straipsniais arba gali rašyti juos tiesiog čia. Kartu tai ir vieta, kurioje norintys keliauti, gali rasti idėjų, patarimų bei įkvėpimų kelionėms. Įrašuose rasite savarankiškų keliautojų įspūdžius ir autentiškus pasakojimus iš pirmų lūpų, patarimus kaip sau patiems. 

Džiaugiamės, kad per trejus metus pavyko suburti virš 30 rašančių blogerių bendruomenę ir visi kartu sveitainėje pasidalinome beveik 400 įrašų!

Nuo ko viskas prasidėjo?

Myliu keliones priešistorė yra kelionių blogas apie Indoneziją noplan.lt, kurį pradėjau rašyti išvykusi į Aziją 2016 metais. Dalinantis kelione, palaikymo ir klausimų sulaukiau ne tik iš draugų bei artimųjų, bet ir iš kitų keliautojų, panašių į mane. Net nustebau, kiek daug yra keliaujančių ir rašančių apie savo keliones. Bet labiausiai pradžiugino tai, kiek daug visi turime kuo pasidalinti. Prasitarus apie tai garsiai, išgirdau pačią puikiausią idėją – suburti keliaujančių ir norinčių rašyti bendruomenę! Idėjos nepaleidome ir 2018 m. pavasarį sukūrėme svetainę myliukeliones.lt.

Prisijunk prie mūsų!

Rašai blogą ir nori, kad tavo įrašus pamatytų daugiau skaitytojų, o gal nori rašyti, bet neturi savo svetainės? Registruokis ir dalinkis nuorodomis į savo blogo įrašus arba rašyk juos tiesiai čia!

Registruokis Prisijunk

 

Mūsų istorijos kituose kanaluose