Myliu keliones

Tau šypsosi Greta

Pakeiskite foninį paveiksliuką
Tau šypsosi Greta
Pakeiskite foninį paveiksliuką

Greta dalijasi su Jumis ne tik savo šypsena, bet ir kelionių perliukais, atrinktais iš kelionių atstovės bei gidės užsienyje patirties.

This user account status is Approved

Savo kelionių atstovės karjerą pradėjau Turkijoje, Kemero regione. Iš Kemero kiekvieną savaitę vesdavau ekskursijas į Graikijos salą Kastellorizo, esančią visai čia pat Turkijos krantų, o žiemą turistines grupes lydėjau kelionėse po Egipto Šarm el Šeiką. Šios šalys tapo mano namais, kurių kultūrą ir gyvenimo būdą ne tik gražiais žodžiais perteikiu atvykstantiems turistams, tačiau pati gyvendama jose, turėjau prisitaikyti ir išmokti gyventi taip, kaip gyvena vietos gyventojai.

Toks gyvenimo būdas ir darbas su turistais man leido vis daugiau ir geriau pažinti ne tik naujas vietoves, tačiau ir čia atvykstančius žmones: kas jiems rūpi, kuo jie domisi bei ko jie tikisi. Šis procesas nėra baigtinis, o sukauptų žinių ir patirties niekada nebus gana. Ir štai man užgimė dar viena idėja, kad visa tai po truputį nugultų į šio blogo puslapius ir tokiu būdu galėčiau mokytis ir dalintis savo patirtimi su Jumis. Todėl pradėsiu nuo savo šypsenos – juk nuo to prasideda nuostabiausi dalykai!

Iš viso istorijų (Turkija) - 14

Visos keliautojo istorijos