Myliu keliones
86 Peržiūros

Po rudeniškos darganos ir žiemos, dovanojusios mums dienų, kai, rodos, dangus su žeme maišėsi, pagaliau sulaukėme pavasario! Tai reiškia, kad prasideda didysis atostogų planavimas ir mūsų išsiilgtos šalys vėl atveria kurortų duris, kviesdamos poilsiautojus. Su tokia žinia pas mus sugrįžta didieji kelionių organizatoriai, meistriškai bandantys suderinti pavargusių ir išsiilgusių atostogų žmonių poreikius bei palengva laisvinamus pandemijos ribojimus.

Puikios naujienos, kad nuo kovo 26 dienos organizuojamos poilsinės kelionės į Turkiją! Planuojama, kad, įsibėgėjus balandžio mėnesiui, lėktuvai iš Lietuvos Antalijoje leisis net kelis kartus per dieną. Tad po 3,5 val. trunkančios kelionės, išlipus iš lėktuvo ir dvelktelėjus karštam oro gūsiui, suprasite – pagaliau prasidėjo atostogos! Taigi, kur Jūsų pasas ir kremas nuo saulės?

Jeigu norite užbėgti įvykiams už akių ir pasiruošti atostogoms Turkijoje, jau šiandien papasakosiu Jums, kokie klausimai dažniausiai kyla į Turkijos kurortus atvykusiems poilsiautojams bei ką pravartu žinoti jau dabar.

Skaityti toliau

Galerija

Tau šypsosi Greta

Tau šypsosi Greta