Myliu keliones
14 Peržiūros
Slidinėt ir ne tik

Grožėtis, stebėtis, ilsėtis, pažinti, atrasti, džiaugtis ir mėgautis – tai yra tai, ką galima veikti žiemą kalnuose. Slidinėjimas yra nuostabus užsiėmimas. Gaila, kad gyvenime slidinėjimas ištinka pernelyg retai. Ir dėl savo nepigumo, ir dėl didelio atstumo iki artimiausių tikrų slidinėjimo kurortų. Būnant kalnuose visada tįsta pavydo seilė, galvojant apie kalnų čiabuvių ar bent jau tų, kurie gyvena arčiau kalnų, galimybes.
Slidinėjimui draugiškų vietų pilna visame kalnuotame Alpių regione. Tai Austrija, Italija, Prancūzija, Šveicarija. Šių metų slidinėjimo Austrijoje metu neretai iškildavo klausimas, kiek šalies bendrojo vidaus produkto sukuria visa slidinėjimo infrastruktūra. Faktas, kad į šalį atvyksta keliolika milijonų turistų ir užsako keliasdešimt milijonų nakvynių. Išbandžius keletą slidinėjimo kurortų keliose šalyse vis dėl to sunkiai galėčiau įvardinti, kur slidinėti geriausia.

Skaityti toliau

Naudinga kelionėms

Užsisakyk apgyvendinimą ir kelionės bilietus per Bonusway ir susigrąžink iki 5% išleistų pinigų. Su nuoroda www.bonusway.lt/myliukeliones papildomas 3 eur bonusas atlikus pirmąjį pirkimą/užsakymą.

Plačiau

Tapkite mūsų draugais Facebook’e ir sekite kelionių istorijas