Myliu keliones
28 Peržiūros

Kemerių nacionalinis parkas

Kemerių nacionalinis parkas

Kemerių nacionalinis parkas Latvijoje pribloškia savo dydžiu ir grožiu. Plyti jis šalia Jūrmalos, o rasti jį galima pasukus nuo Rygos – Ventspilio kelio. Pelkynų dydis įpūdingas, vaikštant mediniais takais atsiveria didžiuliai samanų aikštynai, o ežerėlių gausybė, kuriuose, tarsi, veidrodžiuose atsispindintis dangus sukuria tokį jausmą, lyg raistas iš tiesų bedugnis – statysi koją akivaran ir prasmegsi, tiek ir tematė…

Pats parkas yra tikrai didelis ir jį patogu atrasti tiek būnant Rygoje – geras pusvavalandis automobiliu ir atsiduri užburiančioje gamtos oazėje. Poilsiaujant Jūrmaloje (Kemeriai iš tiesų ir yra Jūrmalos dalis – nakvynei mes apsistojome Kemeriuose, bet ženklai rodė, kad tai Jūrmalos teritorija) ar tiesiog Rygos įlankos kurortuose irgi labai gera kryptis gali būti kemerių tyrelis.

Skaityti toliau

Naudinga kelionėms

Užsisakyk apgyvendinimą ir kelionės bilietus per Bonusway ir susigrąžink iki 5% išleistų pinigų. Su nuoroda www.bonusway.lt/myliukeliones papildomas 3 eur bonusas atlikus pirmąjį pirkimą/užsakymą.

Plačiau

Sekite kelionių istorijas mūsų Facebook puslapyje