Myliu keliones

TravelingFamilyNotes

Pakeiskite foninį paveiksliuką
TravelingFamilyNotes
Pakeiskite foninį paveiksliuką

Esame keliones įsimylėjusi šeima. Su savo sūneliu jau apkeliavome pusę Europos (du eurotripai su prikabinamu nameliu ant ratų), o dabar aktyviai tyrinėjame Lietuvą. Prisijunkite!

This user account status is Approved

Keliones mėgome prieš susipažindami. Keliavome, kai buvome dviese. Kelionių neatsisakėme ir atsiradus mūsų sūnui Osvaldui. 

Vos su keturių mėnesių pipiru iškeliavome į dviejų savaičių kelionę po Europą su prikabinamu nameliu ant ratų. Supratome, kad keliauti tikrai galime, kad vaikai tam jokiu būdu netrukdo, priešingai, kelionėms prideda savotiško "prieskonio". Todėl po metų vėl leidomės į Eurotripą, tik šį kartą - visam mėnesiui.

Tuo tarpu kai nekeliaujame už Lietuvos ribų, tirinėjame savo šalį. Esame įsitikinę (o kuo toliau, tuo dar labiau tuo tikime), kad čia, Lietuvoje, galime rasti visko - nuo vietinių kalnų, iki krioklių, dykumų ir atogražų. Tik reikia atidžiau pasižiūrėti.

Šia patirtimi ir atradimais dalinamės savo tinklaraštyje travelingfamilynotes.com, FB - TravelingFamilyNotes, na o kasdienius kelioninius atradimus, patyrimus, nuotykius talpiname ir Instagrame

Labai kviečiame užsukti ir prisijungti. Keliauti kartu kur kas smagiau. Tiesa? 🙂

 

Su meile, Traveling Family Notes

Iš viso istorijų - 4