Myliu keliones

Keliaukzuikiu

Pakeiskite foninį paveiksliuką
keliaukzuikiu
Pakeiskite foninį paveiksliuką

Esu kelionių mylėtoja, aplankiusi daugiau nei 30 šalių, kai kurias iš jų po keletą kartų. Kelionių planavimas yra mano aistra ir mielai dalinuosi pasakojimais ir kelionių gidais

This user account status is Approved

Kiekviena mūsų su vyru kelionė yra geresnė už buvusią ir galiausiai negaliu pasakyti, kuri šalis ar miestas man patiko labiausiai. Sakoma, kad visi keliai veda į Romą. Man šis miestas liko vienas įspūdingiausių Europoje, jį aplankiau ne vieną kartą. Laimingiausius ir laisviausius žmones sutikau Kopenhagoje. Tenerifės sala turėjo tokią nuostabią aurą, kad norėjau likti gyventi. Šveicarijos gamta – ypatinga. Alpių kalnai ir maži kalnų miesteliai, pasikėlimas į Montblano viršukalnę buvo „eurotripo“ vinis. O Portugalijos paplūdimiai Algarvėje su oranžinėmis smiltainio uolomis gražiausi visoje Europoje. Ir šis top‘ų sąrašas galėtų tęstis be galo, nes kiekviena aplankyta šalis turėjo tokių nuostabių vietų, apie kurias galėčiau rašyti ir rašyti.
Aplankiusi daugumą Europos šalių iškeliavau tyrinėti Azijos. Pirmiausiai įsimylėjau Tailandą. Čia buvo viskas nauja – kultūra, žmonės, gamta, maistas ir visa supanti aplinka. Kiekviena diena palikdavo tiek daug įspūdžių! Vėliau aplankiau Singapūrą – tvarkingiausią, su griežčiausiomis taisyklėmis ir vieną brangiausių pasaulyje miestų. Tai yra moderniausias mano matytas miestas, kuriame labai norėčiau pagyventi ilgiau. Borneo saloje Malaizijoje didžiulį įspūdį paliko laukinė gamta – aplankėme orangutangų rezervatą, stebėjome krokodilus, ėjome į žygius per džiungles.

Iš viso istorijų - 6