Myliu keliones

Asta Azoruose

Pakeiskite foninį paveiksliuką
Asta Azoruose
Pakeiskite foninį paveiksliuką

Azorai – geriausiai saugota Europos paslaptis. Tai gali būti ir Tavo didžiausias atradimas! Aš esu Asta. Dalinuosi savo patirtimi apie šias salas. Keliaukime kartu!

This user account status is Approved

Nors buvau nenustygstanti keliautoja po pasaulį, bet nuo tada, kai atradau Azorus, nustojau sudarinėti norimų aplankyti šalių sąrašus. Apsistojau ties šiomis paslaptingomis salomis ir kasmet grįžtu ten, lengvai atsisakydama kitų keliavimo krypčių.

Pargrįžusi į Lietuvą kvaršinu draugams galvą su „savo“ Azorais. Pasakoju istorijas bei dalinuosi salų vaizdais. Ilgainiui daugeliui Azorai pradėjo asocijuotis su Asta. Jei tik kas savo draugų rate pradėdavo kalbėti apie Azorus, iškart prisimindavo mane. Taip mane pasiekdavo nauji žmogeliukai, kuriems su malonumu padėdavau susiplanuoti kelionę. Pamaniau, kad galėčiau pasidalinti savo turima patirtimi su platesne auditorija. Taip gimė idėja sukurti tinklaraštį ir padėti lietuviams atrasti Azorus.

Mano įrašuose daug naudingos informacijos, vaizdų, įdomių faktų, istorijų ir nutikimų. Viskas apie Azorus. Galėsi susidaryti įspūdį kokias salas labiausiai norėtum pamatyti, kokias vietas aplankyti, kokį maistą paragauti, kokias veiklas išbandyti, ką įdomaus Azoruose patirti. Susipažinsi su azorietiško gyvenimo ypatumais bei rasi įvairių patarimų, kurie padės lengviau susiplanuoti savo kelionę.

 

Mano kelionių istorijos

Iš viso istorijų - 3

Tapkite mūsų draugais Facebook’e bei Instagram’e ir sekite kelionių istorijas