Myliu keliones

Journey.lt

Pakeiskite foninį paveiksliuką
Journey.lt
Pakeiskite foninį paveiksliuką

Kelionės man – didžiausias hobis, vienas iš gyvenimo variklių ir aistra. Kuo dažniau keliauju, tuo labiau norisi dar.

This user account status is Approved

Aš esu Algirdas. Aktyviai keliauti pradėjau 2008 metais. Aplankiau virš 40 šalių. Turiu nuostabią šeimą: žmoną ir 2 dukreles, kurios manes visada laukia grįžtant. Kelionės man – didžiausias hobis, vienas iš gyvenimo variklių ir aistra. Kuo dažniau keliauju, tuo labiau norisi dar. Kuo giliau įlendu į mažai turistų lankomą vietą, tuo daugiau emocijų sukelia. Man patinka pažinti naujas kultūras, kitokią žmonių mastyseną. Stengtis pasiimti iš jų tai, kas man nauja ir priimtina, plėsti savo akiratį.

Keliones planuotis man didelis malonumas. Skaitydamas daug sužinau, nuotraukos užkuria norą ten vykti. Džiaugiuosi, kad planus ir tikslus dažniausiai pavyksta įgyvendinti ne tik man vienam, bet ir sukuriu šaunias atostogas žmonėms, kurie vyksta kartu. O kartais smagu vykti į kelionę išvis be plano. Viską vykdai nuosekliai, miestas po miesto, kaimas po kaimo. Bendrauji su vietiniais, klausai jų patarimų, kur ir kaip nuvykti. Didžiausias tokios keliones privalumas – laisvė.

Kelionės – nepagydoma ir užkreciama liga, tam turbūt pritars daugelis keliautojų ir mano draugų. Manau, kad laisvas laikas neturi būti leidžiamas vėjais, o poilsis nėra vien tinginiavimas Turkijoje. Įdomus bei turiningas laisvalaikis, išvalo galvą nuo savyje susikurtų problemų gyvenant rutinoje. Suteikia jėgų, optimizmo ir ūpo svarbiems gyvenimo darbams ir sprendimams.

Mano kelionių istorijos

Iš viso istorijų - 11

Tapkite mūsų draugais Facebook’e bei Instagram’e ir sekite kelionių istorijas