Myliu keliones
15 Peržiūros

Šveicarijos nacionalinis parkas: žygis į Margunet viršūnę

Šveicarijos nacionalinis parkas: žygis į Margunet viršūnę

Po keleto įdomių dienų, praleistų Ciuriche, atėjo metas aplankyti ir tai, dėl ko visgi labiausiai garsėja Šveicarija – kalnų! Tačiau pirmiausia ir sunkiausia užduotis – išsirinkti, kur tiksliai vykti. Pasirodo, kad Šveicarijai priklauso ne tik apie 20 proc. didingųjų Alpių – mažesnių bei didesnių kalnų ir kalnelių čia pridygę kaip grybų po lietaus, ir net maždaug 100 viršūnių sieka 4000 m ar didesnį aukštį.
Internete galima rasti žemėlapių su sužymėtais ir aprašytais kalnų maršrutais, tad belieka pagalvoti, kokio sunkumo trasą norite įveikti, kiek laiko tam skirti, ir apskritai, ką norite pamatyti. Kartu su drauge, pas kurią apsistojau Ciuriche, nusprendėme per dvi dienas aplankyti dvi skirtingas kalnų vietoves. Pirmąją dieną vykome į rytus – Šveicarijos Alpėse įkurtą, vienintelį šalyje nacionalinį parką, o antrąją kopėme į arčiau sostinės Berno stūksančią Niesen viršūnę.

Skaityti toliau
Goja Keliauja

Goja Keliauja

Kelionių tinklaraštis apie savarankiškas, mažo biudžeto keliones, tikros kelionių istorijos ir nuotykiai iš Izraelio bei plačiojo pasaulio!

Sekite kelionių istorijas mūsų Facebook puslapyje