Myliu keliones
85 Peržiūros

Paskutinės atostogos prieš Atostogas. Tenerifės šiaurė

Paskutinės atostogos prieš Atostogas. Tenerifės šiaurė

Taip jau išėjo, kad ilgai planavę savo žiemos atostogas, mėgaudamiesi vasaros šiluma ir kruasanais saulėtame Gente supratom, kad planus tikriausiai reiks keisti… Apsvarstę visus įmanomus variantus, kur galima būtų smagiai pasišildyti žiemą, jau nebe tryse, o trys su puse, susipakavom savo milžiniškus ekspansinius planus ir pasirinkom atostogas Kanaruose. Kadangi Grand Canaria jau buvome aplankę anksčiau, rinkomės likusias salas ir pigiausias iškritęs skrydis buvo į Tenerifę.

Prisipažinsiu, pirma man į galvą atėjusi mintis buvo „o ką mes veiksim ten 22 dienas”? Būtent šitai lėmė, kad kelionę pasirinkom kiek platesnę, t.y. įtraukėm į maršrutą keletą dienų Gomeroje, o grįžtant – Madride, iš viso to išėjo puikios, šiltos ir gana aktyvios atostogos, tačiau pradėsiu pasakojimą nuo pat pradžių.

Skaityti toliau
Noreciaupasakyti

Noreciaupasakyti

Kelionės man yra galimybė pažinti ir atrasti pasaulį, geriausia investicija ir laiko panaudojimo būdas, įdomiausia pokalbių tema ir aistra, kuri jungia mane su mano antrąja puse.

Naudinga kelionėms

Užsisakyk apgyvendinimą ir kelionės bilietus per Bonusway ir susigrąžink iki 5% išleistų pinigų. Su nuoroda www.bonusway.lt/myliukeliones papildomas 3 eur bonusas atlikus pirmąjį pirkimą/užsakymą.

Plačiau

Tapkite mūsų draugais Facebook’e ir sekite kelionių istorijas