Myliu keliones
156 Peržiūros

Kas pateko į kadrą Balyje

Kas pateko į kadrą Balyje

Parašau ir ištrinu. Parašau ir ištrinu. Ir vis nusistebiu, kodėl man taip nesidėlioja mintys apie mano vieną mylimiausių vietų – Balio salą Indonezijoje? Galbūt todėl, kad sunku rašyti apie tai, apie ką kažkada jau esu nemažai rašiusi? O gal todėl, kad skridau ten žinodama, ko tikėtis, ir nors man Balis be galo be krašto patinka, tokios nuoširdžios nuostabos antrą kartą nebebuvo?… O gal dėl to, kad atostogų nuotaikas apniaukė netikėta motorolerio avarija, ir pusę atostogų buvau sukandusi dantis iš skausmo ir gan prastos nuotaikos?… Galbūt visko po truputį, bet apie Balį papasakoti ir bent jau nuotraukomis pasidalinti vis tiek noriu! Tai gal aš šiame įraše tiesiog ir prabėgsiu pro nuotraukas bei pasidalinsiu tuo, kas papuolė į mano fotoaparato akutę. Balis gi nuostabus! Ir tikrai kažkas ten jau buvote, kas ruošiatės, kažkas galbūt tik svajojate ar nedrąsiai planuojate. Pakurstydama tas svajones ( o kai kam prisiminimus) dalinuosi man labiausiai patikusiomis vietomis.

Skaityti toliau
GyvenuGerai

GyvenuGerai

Keliauju, fotografuoju, rašau, ieškau gyvenime mažų ir didelių džiaugsmų, o suradusi mielai jais dalinuosi savo tinklaraštyje.

Naudinga kelionėms

Užsisakyk apgyvendinimą ir kelionės bilietus per Bonusway ir susigrąžink iki 5% išleistų pinigų. Su nuoroda www.bonusway.lt/myliukeliones papildomas 3 eur bonusas atlikus pirmąjį pirkimą/užsakymą.

Plačiau

Tapkite mūsų draugais Facebook’e ir sekite kelionių istorijas