Myliu keliones
60 Peržiūros

Jurkiškio upelio pažintinis takas lapkričio ūkuose

Lapkritis turbūt pats nepatraukliausias metų mėnuo – šalta drėgmė skverbiasi pro visus plyšius, o saulė atrodo tarsi nepasiekiamas miražas. Tai metas, kai atrodo, kad belieka tik susirangyti jaukiame krėsle su puodeliu karštos arbatos.  Bet net ir jaukiame krėsle nesėdėsi visą dieną, o karštos arbatos galima išgerti kokioje gražioje vietoje.

Rytas išaušo purkšdamas nemalonią dulksną, kurį palaipsniui stiprėjo.  Tačiau namie sėdėti nesinorėjo nei mums, nei dukros šeimai. Juk sulaukėm lapkričio, reiškia pamažu artėja pavasaris.. )) Galų gale jei lietus įsismarkaus, bet kada galime apsisukti ir grįžti.

Važiuoti netoli. Planuose Jurkiškio upelio pažintinis takas (55.071259, 25.413139), tačiau pasukus link Dubingių  ties sankryža su Paberže (šis kelias gražesnis) dukra pasiūlo užsukti į Dubingių žirgyną pažiūrėti lamų.  Žinoma užsuksim.  Ir nors dulksna jau seniai pavirto smulkiu lietumi, aplankom ne tik lamas. Paglostom avytes ir mažulį arkliuką. Aplankom ir liūdnajį mulą. Greitai įkalam po puodelį karštos kavos ir riedam toliau.

Skaityti toliau