Myliu keliones
10 Peržiūros

JAPONIJA. PASAULIO PAKRAŠTYS II DALIS

JAPONIJA. PASAULIO PAKRAŠTYS II DALIS

Ankstyvą sekmadienio rytą skaisčiai šviečia saulė, o vakar dienos lietaus nelikę nei lašo. Pirmas lankytinas objektas- Japonijos imperatoriaus rūmai stovintys Edo pilies vietoje. Nuo mūsų viešbučio netoli, tad pėdiname pėstute. Bevingiuojant tyliomis gatvelėmis prabėga vienišas bėgikas, ofisų apsauginis su nedingstančia šypsena pasisveikina su mumis. Tingus sekmadienis. „Matyt sportas nėra labai jau populiarus“ tarsteliu sau mintyse…

Pasukame link pačių rūmų, o tuo metu tvenkinio pakraščiu prabėga vorelė bėgikų. O už jų…. nesibaigiančios vorelės sportuojančių. Skirtingai nuo mums įprasto vaizdo, kai rytmetinės bėgimo treniruotės dažniausiai griežiamos solo, na dar duetu, o čia… ištisos virtinės vienas paskui kitą kantriai dėlioja kojas vis labiau kaitinančios saulės apsuptyje. O taip, paskubėjau su išvadomis.

Apjuosti dangoraižių dantimis pasirodo XV amžiaus Edo pilies sienų apsupta Japonijos imperatoriaus rūmų teritorija. Šis vaizdinys atsikartojo visoje mūsų kelionėje, kur greta šimtmečius menančių statinių įsiliejo šiuolaikinis pasaulis palikdamas pagarbų atstumą šalies istorijai.

Skaityti toliau
Nenamisedos

Nenamisedos

Kelionių vėjas neša mus per pasaulį, skandindamas savo aromatuose ir šnabždėdamas tolimų šalių burtažodžius. Tolyn. #Nenamisėdos

Naudinga kelionėms

Užsisakyk apgyvendinimą ir kelionės bilietus per Bonusway ir susigrąžink iki 5% išleistų pinigų. Su nuoroda www.bonusway.lt/myliukeliones papildomas 3 eur bonusas atlikus pirmąjį pirkimą/užsakymą.

Plačiau

Tapkite mūsų draugais Facebook’e ir sekite kelionių istorijas