Myliu keliones
77 Peržiūros

Iš pajūrio į Vilnių panemunės keliu: pilys ir ne tik

Iš pajūrio į Vilnių panemunės keliu: pilys ir ne tik

Panemunės pilių kelią galima vadinti „klasika“ – net ir daug nekeliaujantys tautiečiai turbūt žino šį patogų maršrutą, nusidriekusį palei Nemuną nuo Jurbarko iki Kauno. Ir aš šiuo keliu esu ne kartą važiavusi, tiesa, paskutinis iš jų buvo jau senokai – bene prieš dešimt metų. Pamenu, kad tuo metu Panemunės pilys ir dvarai dar buvo pakankamai apleisti – nei į vidų užeisi, nei ką labai įdomaus sužinosi. Pilių lankymas tuomet labiau apsiribojo pasivaikščiojimu aplinkui ir vaizdų į Nemuną grožėjimusi.
Šiais metais bevykstant iš pajūrio į Vilnių vėl nusprendėme šį maršrutą išbandyti, ir įspūdžiai jau buvo visai kitokie. Tiesa, dėl užklupusio vasariško lietaus su griaustiniais kai kuriuos objektus teko praleisti, visgi pagrindinės pilys – Panemunės, Raudonės ir Raudondvario, buvo sėkmingai aplankytos, o antrąją dieną nusprendėme ir dar į keletą papildomų vietų nuvykti.

Štai mano įspūdžiai.

Skaityti toliau
Goja Keliauja

Goja Keliauja

Kelionių tinklaraštis apie savarankiškas, mažo biudžeto keliones, tikros kelionių istorijos ir nuotykiai iš Izraelio bei plačiojo pasaulio!

Naudinga kelionėms

Užsisakyk apgyvendinimą ir kelionės bilietus per Bonusway ir susigrąžink iki 5% išleistų pinigų. Su nuoroda www.bonusway.lt/myliukeliones papildomas 3 eur bonusas atlikus pirmąjį pirkimą/užsakymą.

Plačiau

Sekite kelionių istorijas mūsų Facebook puslapyje